Facebook

BOTY FIVE TEN IMPACT VXI CLEPLESS MOUNTAIN BIKE team black


Výrobce FIVE TEN
Dostupnost Skladem na prodejně (1 ks)
Číslo produktu 49
4 590 Kč (vč. DPH)

BOTY NA KOLO - IMPACT VXI CLIPLESS TEAM BLACK


Nejúspěšnější jezdec DH historie – sedmnáctinásobný vítěz světového poháru Greg Minaar – se podílel na vývoji bot Impact VXI Clipless, a proto není divu, že jsou Impact VXI Clipless jedny z nejlepších bot! Tým odborníků z Five Ten a Greg vyvíjeli po dva roky tyhle nejvýkonnější, nejlehčí a z pohledu ochrany nejspolehlivější SPD boty na trhu jak pro volné pedály, tak pro nášlapný systém. Tyhle boty jsou volbou většiny závodních jezdců downhill, freeride, enduro a all-mountain!


Nejspolehlivější SPD boty


Povrch boty je tvořen z odolné syntetické kůže a poskytuje jedinečnou ochranu nohy před vlhkem a nečistotami. Díky rychleschnoucímu materiálu na povrchu jsou boty i přes mokré podmínky jízdy do rána zase pěkně suché. Stavba boty a použitý materiál dělají tuhle botu velmi pohodlnou k nošení. Špička boty je silně pogumovaná a zpevněná pro vysokou ochranu prstů. SPD drážka bot Impact VXI Clipless je prodloužená, a tak nabízí větší rozsah umístění pedálu pro jezdce preferující pedál spíše na středu boty.


Tak lehkou botu jste ještě nezažili


Nízko profilovaný design spolu s nízkým aerodynamickým svrškem zaručují, že boty skvěle sednou a nebudou vás omezovat v pohybu. Zpočátku se vám může zdát, že je vám bota velká, ale tyhle boty mají místo pro prsty do stran, ne předozadně. Nová biomechanická forma bot Impact VXI Clipless vám pomůže lépe absorbovat nárazy a adaptovat se na fyziologické změny končetin (například otok nohy) kvůli zátěžím při dlouhé jízdě. A díky své váze pouhých 410 gramů je na nohách při dlouhých jízdách ani neucítíte!


Perfektní stažení nohy


Moderní design spolu s černo-červenou barevnou kombinací a páskem skvěle podtrhne vaši image. Dlouhý pásek na suchý zip perfektně stáhne nohu tak, že se nepohne ani při šlapání nahoru – ale nikdy ne tolik, aby vám to bylo nepříjemné.


Směs Stealth Mi6 redukuje nárazy i vaši únavu


Tyhle boty nejsou dělané na procházky po městě, ale na závodění do jakýchkoliv podmínek. Pokud nenecháte vodu protéct přes jazyk, tak nepromoknou. Podrážka je tvrdá a olepená měkkou Stealth gumou, která drží na pedálech jako přibitá. Tato super přilnavá směs Stealth Mi6 byla oceněna na veletrhu Outdoor za svou skvělou schopnost pohlcovat nárazy a udržet kontakt nohy s pedálem. Díky těmto tlumícím vlastnostem směs Stealth Mi6 snižuje vaši únava a pomáhá k lepším výkonům. Díky tomu jsou tyhle boty nejvýkonnější a nejspolehlivější na trhu!Máte dotaz?